Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta: Në këto momente të vështira jam shpirtërisht pranë familjeve të lënduara nga kjo tragjedi

vull

Thellësisht i prekur dhe i trishtuar nga lajmi tronditës i humbjes së jetëve në tragjedinë e autobusit në autostradën Shkup – Tetovë.
Në këto momente të vështira jam shpirtërisht pranë familjeve të lënduara nga kjo tragjedi, të afërmve e miqve të viktimave dhe pranë të gjithë qytetarëve të Maqedonisë së Veriut të prekur prej saj!
Ngushëllimet e sinqerta dhe solidaritet vëllazëror!
Urim të sinqertë për një shërim të shpejtë për të gjithë të plagosurit!

Next Post

Ky është Rametullai që humbi sot jetën: Asnjëherë nuk e harroi namazin!

Rametulla Abdurraimi… Jeta është e tillë, sot jemi e neser nuk jemi, paska qenë kaq ymri jot o njeri i dashur për t’gjithë… Zemra digjet e syri loton… Jeten me Islam e jetove, namazi asnjëher nuk e harove, e sot prej ksaj bote u largove. U takofshim në Xhennetet e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: