Pronari i restorantit në Gostivar i jep dajak klientit

vull

Dje në orën 23 personi V.S. (22) nga Gostivari në SPB Tetovë ka raportuar se në një restorant në rrugën e ,,Ilindenit“ në Gostivar rreth orës 21

kishte qenë i su lmuar fizikisht nga pronari i objektit A.J. (28) nga Gostivari informon portali “tetova1”.

Policia njofton që po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Next Post

PDIU: Në një kohë që situata e pandemisë vijon të keq menaxhohet dhe qytetarët janë lënë në mëshirë të fatit, dyshja Rama-Veliaj dhe mafia e tyre e betonit po shkatërrojnë trashëgiminë kulturore të Shqipërisë.

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar pas prishjes së godinës së maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”. Përmes një deklarate pë shtyp, PDIU shprehet se mafia e Qeverisë, Bashkisë dhe e betonit po shuajnë trashëgiminë kulturore të Shqipërisë, duke shtuar se pasi shkatërruan Teatrin Kombëtar, fshehën tërësisht Kullën e Sahatit, shembën Maternitetin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: