Rrahën drejtuesin e “merimangës”, arrestohen babë e bir në Tetovë

vull

Babë e bir nga Tetova janë arrestuar pasi paraprakisht kanë rrahur një punonjësin të shërbimit për prakingje. Incidenti ka ndodhur gjatë mesditës në rrugën “Ilindensa”, transmeton Alsat. Nga SPB-Tetovë njoftojnë se dy personat po mbahen në stacion të policisë, pasi kanë sulmuar drejtuesin e karrotecit(mjetit speciale për tërheqjen e makinave-merimangë)

“Në ora 12:40, policët e SPB-Tetovë në rrugën “Ilindenska” në Tetovë, afër sheshit të qytetit, arrestuan shtetasit e Tetovës H.T. (19) dhe SH.T. (47), të cilët më parë sulmuan fizikisht S.M. (49) nga Shipkovica e Tetovës, i punësuar në “shërbimin e tërheqjes së makinave” në Tetovë”, thonë nga MPB.

Next Post

Pirlo: Ne duhet të ndryshojmë diçka sonte kundër Interit!

Në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Copa Italia, sonte në orën 20.45 në “Giuseppe Meazza”, do të takohen Inter dhe Juventus.  “Unë dua të shoh një ekip që është i vetëdijshëm për forcën e saj. Ndeshja e parë nuk do të jetë vendimtare. Ne duhet të vendosim forcat mirë, duhet të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: