Saranda Krasniqi publikon projektin e ri, thotë me ‘Motra do ta kallim’ (Video)

Blerand Rexhepi

Këngëtarja e njohur shqiptare Saranda Krasniqi ka publikuar projektin më të ri të cilin e ka titulluar ‘Motra do ta kallim’ me tekst nga Sami Aliu dhe muzikë e orkestrim nga Xheni Argjent Meqe. Videoprojekti është realizuar nga Artfabe ndërkohë që për dukjen e saj janë kujdesur dizajnerja e modës Dida Celina dhe hair e make up artistja Diana. Saranda duket e mrekullueshme në këtë projekt të fundit ndërkohë që kënga është finalizuar me një pozitivitet të jashtëzakonshëm.

Next Post

Ziberi: Ideja për Kryeministër shqiptar është më e madhe se sa unë, më e madhe se sa BDI-ja

Naser Ziberi është kandidati për kryeministër shqiptar i propozuar nga kryetari i BDI-së Ali Ahmeti. Emrin e Ziberit BDI e shpalosi në konventën e parë promovuese të kandidatëve për deputet të cilën e nisi nga Prespa. Ahmeti tha se hap pas hapi i kanë realizuar të gjitha premtimet dhe se […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: