Sela: Koalicioni me Menduh Thaçin e nxin imazhin e opozitës, përfiton BDI (VIDEO)

vull

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, thotë se është i hapur për të diskutuar rreth çdo ideje për koalicion parazgjedhor, përfshirë edhe propozimet për një listë të përbashkët të gjitha partive ku do të bëjë pjesë edhe PDSH, njofton Shenja.

Por, në emisionin e sontëm “Studio e Hapur”, Sela vlerësoi se koalicioni me Menduh Thaçi mund të nxijë imazhin e opozitës shqiptare dhe gjithë kjo sipas tij shkon në favor të BDI-së.

Këta të fundit Sela vlerëson se që tani i kanë të humbura zgjedhjet, ndërsa koalicionet thotë ai bëhen vetëm për të rritur dallimin.

Next Post

AZGJ-ja dhe ASHAM-i së shpejti do të nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Drejtori i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës, Ylber Sela, sot u takua me kryetarin e Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë së Veriut – akademikun Taki Fiti për të parë nga afër nëse ky institucion i lartë shkencor ka filluar zbatimin e fazës së parë nga obligimet që burojnë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: