Shermine Mamuti zgjedhet Kryetare e BDI-së, pranë forumit të gruas dega Saraj!

vull

“Sonte në një organizim spektakular në prezencë të qindra grave të Sarajit, u mbajt Kuvendi Zgjedhor i Forumit të Gruas të Degës së Sarajit.

Në Kuvend gjithashtu ishin prezent edhe Kryetarja e Forumit të Gruas në nivel Republikan z-nja Mukadese Hajdari, Deputeti i zonës dhe njëherit Sekretar organizativ i BDI-së z.Artan Grubi, Kryetari i Komunës së Sarajit z.Blerim Bexheti dhe Kryetari i Degës së Sarajit z.Isni Jakupi.

Kuvendi Zgjedhor zgjodhi 17 anëtare të Kryesisë së Forumit si dhe për Kryetare u zgjodh Shermine Mamuti. Kryetares dhe kryesisë së re ju urojmë punë të mbarë dhe suksese në sfidat e reja!” – njoftojnë nga Forumi i Gruas pranë Bashkimit Demokratik për Integrim

Për më shumë ndiq linkun:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2632138183548286&id=591861644242627

Next Post

Bela: Me këtë mendësi “byrekxhinjësh” BDI do vazhdon të mbetet kampione e fitoreve

Edhe këtë e dëgjova; Zejdi e quan Lëvizjen Besa kali i Trojës ndërsa harron se me kriminelët e BDI-së (sipas tij) është në koalicion të tenderave dhe licencimit të kompanive. Me këtë mendësi “byrekxhinjësh” BDI do vazhdon të mbetet kampione e fitoreve politike të pasluftës së 2001. p.s. Nevzat Bejta […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: