Të rinjtë e AAK-së me aksion për mbrojtjen e taksës 100 % (FOTO)

vull

Aleanca e të Rinjve të Kosovës ka zhvilluar një aksion simbolik para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës me moton “Na ktheni të zhdukurit jo mallrat serbe”.

Ky aksion nga të rinjtë e AAK-së po bëhet për të bërë thirrje që taksa prej 100 % për produktet serbe dhe boshnjake të mos largohet.

Next Post

Rrëfimi i profesorit për vrasjen e pesëfishtë në Gjilan

Fiks një javë, bëhen nesër nga tragjedia që goditi Gjilanin dhe gjithë Kosovën. Të martën e kaluar, pjesëtarja e policisë së Kosovës, Valdete Bllaca, në rrethana që ende janë të panjohura, vrau prindërit, dy vellëzërit dhe më pas jetën, shkruan Indeksonline. Anëtari i LDK-së, Murat Hoxha që njëherit ishte edhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: