Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Tetovë: Policia i “hyn” zjarrfikësve, gjen drogë

1 min read
Loading...

Policia në Tetovë ka gjet drogë tek zjarrfikësit! Një person është arrestuar të martën mbrëma në Tetovë, pasi dyshohet se tregtonte narkotikë, mëson TV21! Burimet e televizionit bëjnë të ditur se policia ka bastisur mbrëmë njësinë territoriale kundër zjarrit në Tetovë, dhe se në stacion gjetën qindra gramë drogë! Policia ende nuk ka dal me konfirmim zyrtar por, TV21 mëson se i arrestuari dyshohet se shiste ose shpërndante drogë në vendin e tij të punës.