Tre Ministra shqiptarë në Londër

Kohanews Admin
0 0
Read Time:28 Second

Me ftesë të Liz Tras, Sekretares Shtetërore për Punë të Jashtme të Britanisë së Madhe, sot në Londër Bujar Osmani po merrë pjesë në takimin e Ministrave të Jashtëm të Ballkanit Perëndimor. Në takim të ftuar special janë edhe i angazhuari special për BP nga Britania e Madhe, Sir Stuart Peach dhe përfaqësuesi special i BE-së për BP.

Në foton e mëposhtme tre Ministrat shqiptar, Bujar Osmani, Olta Xhaçka dhe Donika Gërvalla, prijës të diplomacive në Maqedoni të Veriut, Shqipëri dhe Kosovë. Zhvillimi ekonomik, bashkëpunimi dhe integrimi i rajonit, tema diskutimi në takim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Kjo është pasuria e Dimitar Kovaçevskit, kryetarit të ri të LSDM-së

Kryetari i LSDM, Dimitar Kovaçevskit nuk është edhe aq i varfër. Në listën e tij anketuese të pasurisë janë të regjistruar prona,banesa, vetura dhe pasuri tjera. Kovaçevski posedon fillimisht si pronë personale një banesë me vend ​​parkimi me vlerë prej 5.641.074 denarë ose afër 92 mijë euro. Banesa ka 83 […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: