657 shkelje për mos mbajtje të mbrojtjes personale të fytyrës

vull

Në 24 orët e fundit (19/20.08.08.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sa i përket masës për mbajtjen e obliguar të mbrojtjes personale të fytyrës janë regjistruar 657 shkelje të kësaj mase.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon deri te qytetarët t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjellura nga ana e Qeverisë me qëllim të ballafaqimit me KOVID-19.

Next Post

Katër milion euro nga Fiorentina për Thiago Silva

Mbrojtësi Thiago Silva mund të vazhdojë karrierën e tij në Fiorentina. Klubi italian i ofron 35-vjeçarit brazilian një kontratë me pagë prej katër milion eurosh në vit, raporton “La Gazzetta dello Sport”. Kontrata e Silva me PSG skadon në fund të këtij sezoni. Klubi francez nuk do të rinovojë kontratën e kapitenit. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: