A ka pasur kamera vëzhgimi në spitalin kovid në Tetovë? Flet koordinatori i Qendrës

vull

Regjistrimet nga kamerat e vëzhgimit të vendosura në qendrën covid të djegur në Tetovë i janë dorëzuar Prokurorisë, tha në përgjigje të pyetjes së një gazetari koordinatori i qendrës për covid, Gezim Nuredini. Ai shtoi se kishte zjarrfikës.

“Ka kamera vëzhgimi, nga ana dhe nga përpara, dhe materialet i janë dorëzuar prokurorit publik,” tha Nuredini.

Next Post

Nuk ka rehati për Ozil as në Turqi

Ish ylli i Arsenalit dhe Real Madridit, Mesut Ozil është i palumtur në Fenerbahçe. Sipas Diario AS, 32 vjeçari nuk dëshiron të rrijë më në Stamboll. Ozil ju bashkua klubit turk me një kontratë tri vjeçare në janar pasi shkëputi kontratën e tij me Arsenalin, por prej kalimit të tij […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: