Abdullah Qazimi mer mbështetjen e Kasamit për Strugën, pritet zyrtarizimi në kuvendin e degës

vull

Në prezencë të liderit të Lëvizjes BESA, z.Bilall Kasami, si dhe të sekretarit të përgjithshëm z. Arjanit Hoxha, sonte u bë promovimi i kandidatit për kryetar komune për qytetin e Strugës ,Prof.Dr. Abdullah Qazimi.

Kandidatura e z.Qazimi pritet të kalojë në kuvendin e degës dhe të zyrtarizohet në ditët në vijim.
Next Post

Fatmir Dehari e vulosi fitoren e Kërçovës

Zgjedhjet lokale në Maqedoninë e Veriut po afrohen, përderisa partitë politike zbulojnë kandidatët e tyre për komunat. Mësohet edhe kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim për Komunën e Kërçovës, i cili do të rikandidohet për të udhëhequr këtë komunë edhe katër vite. Kryetari i Komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari ka […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: