Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Aksident i rëndë në Maqedoninë e Veriut, pesë persona me urgjencë përfundojnë në spital (FOTO)

1 min read

Pesë persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti rrugor i cili sonte ndodhi në afërsi të fshatit Trubarevo.

Ky aksident i rëndë ka ndodhur kur një veturë ka tentuar në vija të plot të kthej në drejtim të fshatit Petrovec. Gjatë kësaj kohe ai është goditur nga një veturë tjetër.

Ekipet e ndihmës së parë në vendngjarje janë paraqitur mënjëher dhe të lënduarit i kanë transportuar në Spital.