Aksident në magjistralen Tetovë- Shkup

vull
0 0
Read Time:15 Second

Në orët e hershme të mëngjesit një veturë është rokullisur afër urës së fshatit Debërcë të Tetovës duke goditur bankinat dhe shkatërruar mjetin në tërësi me çka  e ka rënduar komunikacionin.

Burime tona flasin se ka të lënduar dhe të njëjtit janë dërguar me urgjencë në spital për trajtim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Agron Asani nga Gostivari rezulton i humbur nga data 24 korrik, familja kërkon ndihmë për ta gjetur

Agron Asani (47 vjeçar) nga Gostivari rezulton i humbur nga data 24.07.2021. Ditën e 24 korrikut ai është larguar rreth orës 9 nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Policia është vënë në kërkim që nga dita e parë por familja kërkon edhe ndihmën e qytetarëve. Ata që mund ta […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: