Aleksandar Jovanovski uron Fatmir Deharin për fitoren në Kërçovë

vull

Kandidati i VMRO-DPMNE-së për Kërçovën, Aleksandar Jovanovski, ka uruar kryetarin e zgjedhur nga radhët e BDI-së, Fatmir Deharin.

Ai u shpreh se është i kënaqur për votat që ka marrë, por për fat të keq sipas tij shumë njerëz nuk janë të vetëdijshëm.

“Për fat të keq ka njerëz që nuk janë të vetëdijshëm se në çfarë kushtesh jetojnë. Qytetarët treguan se kush është fituesi dhe unë e uroj kryetarin e komunës”, tha Jovanovski.

 

 

Next Post

Hoxha: Një çifteli për Menduh Thaçin

Arjanit Hoxha i Lëvizjes Besa ka dërguar një përshëndetje të posaçme për liderin e PDSH-së, Menduh Thaçin në lidhje me rrethin e dytë zgjedhor të mbajtur sot.. Duke iu falënderuar votuesve të Aleancës për Shqiptarët dhe të partive politike maqedonase, Hoxha falënderoi, sipas tij, votuesit e PDSH-së të cilët nuk […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: