Ali Ahmeti faleminderon mjekët dhe policët (Video)

Kohanews Admin

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar një video faleminderuese për të gjitha shërbimet publike, si mjekët, policët dhe gjithë të tjerët të cilët po përballen në vijë të parë me pandeminë CoVid-19.

Në emër të të gjithë ne, shpreh faleminderimet më të sinqerta për gjithë stafin mjekësor, policët, dhe të gjitha shërbimeve tjera që u vunë në ballë të rezistencës gjatë këtyre javëve të vështira të përballjes me CoVid-19.

Jam mirënjohës dhe faleminderues bashkë me të gjithë qytetarët. ” shkruan Ahmeti

Videon mund ta ndiqni në linkun vijues: https://www.facebook.com/AliAhmetiOfficial/videos/562570827731787/

Next Post

Sela dhe Taravari dështojnë ta zgjedhin kryetarin e ri të degës, tetovarët e bojkotojnë

Sot në selinë e ASh-së në Tetovë kreu i ASH-së Ziadin Sela si dhe sekretari gjeneral, Arben Taravari në kushte pandemie kanë thirrur mbledhje urgjente pas zhvillimeve të fundit në degën e Tetovës dhe çarjes që ka ndodhur në këtë subjekt politik. Në mbledhjen e mbajtur sot ka patur të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: