Ali Ahmeti: Ja e vërteta për Kosovën

Blerand Rexhepi

Ky postim i kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim z. Ali Ahmeti është reagim ndaj zhvillimeve të fundit me arrestimet e krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, presidentit Hashim Thaçi, kryetarit të PDK-së Kadri Veseli, ish kryetarit të kuvendit Jakup Krasniqi, eprorit të lartë Rexhep Selimi dhe me sa duket ka të bëjë me shpalosjen e të vërtetës për luftën e Kosovës dhe rezistencën e popullit shqiptar si dhe partneritetit me aleancën më të fuqishme në botë NATO, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimin Evropian drejt lirisë dhe pavarësisë së Republikës së Kosovës.

Next Post

Grubi: Autostrada Shkup-Bllacë po bëhet (Video)

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi sot përmes një videoje në faqen e tij zyrtare në facebook ka informuar se punimet në autostradën Shkup – Bllacë po vijojnë edhe gjatë ditës së diel. Sipas Grubit ky aks rrugor dhe lidhja me Kosovën […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: