Ali Ahmeti nesër prezanton 5 përbetimet e BDI për zgjedhjet lokale

vull

Nesër, e Diel, 5 shtator 2021, me fillim në ora 12:00, në profilin
zyrtar të tij në Facebook, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim
z. Ali Ahmeti, do të shpalos platformën e re dhe pesë (5) përbetimet
kryesore të cilave me doemos do t’i përmbahen kandidatët për kryetar të
komunave.

Next Post

Hoxha: S’ka qendër të majtë e të djathtë që e gjunëzon Kasamin

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha në tubimin promovues të kreut të kësaj partie, Bilall Kasami si kandidat për kryetar të komunës së Tetovës theksoi se fitorja do të jetë e tyre në komunën e Tetovës përballë të gjitha forcave të tjera politike. “Nuk ka qenë e lehtë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: