Ali Ahmeti: Ngritja e përfaqësimit të shqiptarëve, meritë e Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare

Kohanews Admin

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z.Ali Ahmeti sonte në emisionin “Rubikon” me Adriatik Kelmendin në TV “Klan Kosova “deklaroi se meritë për ngritjen e përfaqësimit të shqiptarëve në digastere të rëndësishme shtetërore, si ne polici dhe ushtri, është meritë e Ushtris Çlirimtare Kombëtare, sepse disa punë nuk do ndryshonin pa krisur pushka. Askush shqiptarëve nuk ua dha dhuratë këtë!

Next Post

Hoxha: Me Besën në qeveri nuk do të ketë komisione njëetnike (Video)

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha, është gjendur përballë analistëve politik në emisionin debativ ‘Click plus’ në Tv21 ku ka folur rreth aktivitetit politik në fushatën zgjedhore të partisë dhe koalicionit LSDM – Besa. Xhaferi mes tjerave në lidhje me vlerësimin se a e bën Lëvizjen Besa parti […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: