Ali Ahmeti përkujton 18 vjetorin e rënies heroike e dëshmorit të kombit Rahim Beqiri- Komandant “ROKI”

vull

“18 vjet nga rënia heroike e dëshmorit të kombit Rahim Beqiri- Komandant “ROKI”.

Kujtimi për të dhe për dëshmorët e tjerë është përjetësuar në të arriturat kombëtare që u realizuan fal sakrificës dhe martirizimit të më të mirëve të kombit dhe për ato duhet të përkujdesemi çdo ditë të lume.

Lavdi veprës së tij dhe të gjithë dëshmorëve të kombit.” – thotë Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti

Next Post

Rama e prezantoi “Migjenin”, Boeing 737 do mbulojë fluturimet drejt Italisë (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot avionin që do i bashkohet kompanisë ‘Air Albania’ dhe që do të mbulojë fluturimet nga Rinasi për në aeroportet e Italisë. Pas “Lasgushit” që mbulon Stambollin, është përzgjedhur “Migjeni” për të mbuluar Italinë. Avioni është i llojit Boeing 737, i vitit 2016, dhe sipas […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: