Ali Ahmeti: Sheshin e dëshmorëve në Matejç ta gëzojnë të gjithë banorët

vull
0 0
Read Time:13 Second

Sheshin e dëshmorëve në Matejç ta gëzojnë të gjithë banorët e komunës së Likovës bashkë edhe me ne.

Puna të nderon, andaj dhe përgëzoj të gjithë kontribuesit të udhëhequr nga Kryetari i komunës Erkan Arifi për përurimin e përfundimit të punimeve në shesh.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Policia në aksion, për 6 orë vendosen 62 gjoba dhe pezulluan 19 leje drejtimi

Bypassi Fier-Vlorë tashmë po kthehet në një pistë ‘garash’ për automjetet apo drejtuesit që kanë hobi shpejtësinë. Në vetëm 6 orë monitorim Policia ka kapur automjete me shpejtësi nga 145 km/h deri në 166 km/h dhe ka pezulluar 19 leje drejtimi ndërsa ka gjobitur 62 të tjerë. Ndërkohë në gjithë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: