Ali Ahmeti uron Amerikën: Përjetë mirënjohës

Blerand Rexhepi

Lider i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka uruar popullin amerikan në ditën e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës duke theksuar mirënjohje të përjetshme.

“Uroj aleatin tonë të përjetshëm në këtë përvjetor të pavarësisë. Sukseset tona janë të përbashkëta. Faleminderit Amerikë!” shkruan Ahmeti.

Next Post

Grubi: Amerika është pika jonë e referencës dhe e orientimit

Sekretari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës me rastin e 244 vjetorin e miratimit të deklaratës së pavarësisë dhe festës amerikane kombëtare. “244 vjet nga Deklarata e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës që për autor kryesor kishte Presidentin Tomas Xheferson. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: