Ambasadorja Yuri Kim mbërrin në selinë e PD-së

vull
0 0
Read Time:22 Second

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim mbërriti sot në orën 13:00 në selinë e partisë demokratike.

Ajo do të zhvillojë një takim me kryedemokratin Lulzim Basha.

Ambasadorja Kim u prit në hyrje nga sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi.

Ky është takimi i parë mes ambasadores së SHBA dhe kryedemokratit Basha pas zgjedhjeve të 25 prillit. Nuk dihet ende se çfarë do të jetë në qendër të bisedës së tyre.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Grubi: Me përdorimin e gjuhës shqipe nuk humbi askush, vendi fitoi qytetarë më lojal

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në ceremoninë solemne të ndarjes së 65 çertifikatave për përkthyesit e institucioneve shtetërore që me sukses përfunduan trajnimin e organizuar nga ana e Agjencisë për zbatimin e gjuhës për përkthim dhe lektorim […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: