Arkitekti Dashmir Arifi kandidat i PDSH-së për kreun e Komunës së Bogovinës

vull
0 0
Read Time:14 Second
Arkitekti Dashmir Arifi kandidat i PDSH-së për kreun e Komunës së Bogovinës
Dega e Partisë Demokratike Shqiptare Bogovinë mbajti kuvendin zgjedhor ku u zyrtarizua kandidatura e z. Dashmir Arifi për kreun e Komunës së Bogovinës.
Në kuvend ishte prezent edhe kryetari i partisë z. Menduh Thaçi.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Martohet këngëtari i famshëm shqiptar, Lind Mehmetaj

Këngëtari i famshëm shqiptarë Rilind Mehmetaj i njohur si Lindi i dha fund beqarisë. Krijuesi i hitit pa facebook dhe shum hiteve tjera ka vendosur të ndërroj status. Ai këto dit i dha fund beqarisë duke e kurorzuar atë me martesë me modelen Argjira Blakaj në një darsëm madheshtore me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: