Arrestohen dy persona nga rrethina e Tetovës, gjendet drogë

vull

Më datën 10.06.2021 në ora 21:00 në rr.”Ivo Ribar Llolla” në Tetovë, nëpunës policorë të SPB Tetovë i kanë privuar nga liria S.B. (24) nga f. Trebosh-Tetovë dhe S.A. (25) nga f. Xhepçishtë-Tetovë, për arsye se gjatë kontrollit tek ata është gjetur dhe sekuestruar marihuanë.

Ata janë arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të parashtrohet fletëdenoncim përkatës.

Next Post

Grubi: Universiteti amerikan Kolumbia bashkëorganizator i 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive, Artan Grubi sot ka pritur në takim profesion Dejvid Filips nga universiteti amerikan Kolumbia. Pas këtij takimi, Grubi ka theksuar se bashkë me universitetin amerikan Kolumbia janë bashkëorganizator të 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit. “Kënaqësi të prisja […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: