Arrestohet dileri nga Gostivari, gjendet heroinë në automjetin e tij

vull

Më datën 28.04.2021, nga ana e Sektorit për Tregti të Palejuar me Drogë, Armë dhe Materie të Rrezikshme pranë Departamentit të Policisë Kriminalistike, në aksion të koordinuar me SPB Shkup-Sektori për Tregti të Palejuar me Drogë dhe SPB Tetovë- NJPB Gostivar nga liria është privuar S.B. (58) nga Gostivari. Në të vërtetë, gjatë kontrollimit të automjetit të tij “audi”, me targa regjistrimi të Gostivarit është gjetur dhe sekuestruar heroinë.

Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

Next Post

Joseph J. DioGuardi ish kongresisti amerikan duhet të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi

Nga Luan Asllan Dibrani Te dekorohen figurtat amerikane-Izdraelite, po edhe Joseph J. DioGuardi ish kongresisti amerikan nga Albini Kurti dhe dhe Vjosa Osmani. Amerika qe ndihmoj Pavarësinë e Shqipërisë edhe Kosovës, pa dyshim ka rolin dhe vlerën e pa kontestueshëm ne mesin e popullit shqiptar. Nga kjo qe thamë me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: