Arrestohet Katica Janeva!

vull

Forcat e shumta të policisë së fundmi hynë në shtëpinë e Prokurorisë Speciale Katica Janeva në lagjen Kozle në Shkup.

 

Aksioni i MPB-së ishte paqësor dhe Janeva nuk rezistoi.

 

 

Prokurori i Përgjithshëm Ljubomir Jovevski ka planifikuar një konferencë për shtyp në orën 2 pasdite për të njoftuar më shumë detaje në lidhje me arrestimin e Janeva dhe çështjen Rackete./KohaNews

 

Next Post

Përveç Katica Janevës arrestohen edhe dy politikan (FOTO)

Në bazë të informacioneve që posedon televizioni “Alsat”  përveç Prokurores Speciale Publike Katica Janeva, sot janë arrestuar edhe dy politikat në rastin “Zhvatja”, transmeton KohaNews.   Deri më tani emrat e tyre nuk zbulohen por pritet që e njëjta gjë të bëhet në Prokurorin Themelore Publike në konferencën për shtyp […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: