Artan Grubi: Jemi të gjithë në Tetovë, pranë dhe me tetovarët

vull

Statusi integral i Artan Grubit

Jemi të gjithë në Tetovë, pranë dhe me tetovarët.

Pamë tmerrin e shkaktuar nga zjarri në spitalin modular në këtë fatkeqësi të rëndë.
Qeveria po mban mbledhje të shtabit të krizës sonte në Tetovë ndërsa nesër do të mbajm mbledhje urgjente në Shkup.
Policia, prokuroria, mjekësia ligjore, zjarrfikësat, mjekët dhe të gjithë të tjerët janë në detyrë.
Bashkëndjej me familjet e viktimave dhe shpreh ngushëllimet më të thella.
Informacionet shtesë dhe zyrtare do të sigurohen pas hetimeve fillestare që po vijojnë.
Next Post

Ali Ahmeti: Me këmbëngulje kërkoj hetim të plotë për tragjedinë që shkaktoi dhembje kaq të madhe

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në facebook ka shkruar se sobte lutjet e tija janë me Tetovën dhe me tetovarët, sonte në këtë natë plot ankth dhe dhimbje. Ahmeti ka treguar se ka takuar kryetaren Teuta Arifi, kryeministrin, ministra, por edhe prokurorin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: