Artan Grubi vjen me një porosi: Bëhu lider e jo politikan! (Foto)

vull

Zyrtari i lartë i BDI-së, Artan Grubi ka komentuar zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai ka vlerësuar si hap të guximshëm vendimin e kandidatit democrat për president të SHBA-ve, Joe Biden për ta zgjedhur për herë të parë një grua me ngjyrë si candidate për zv/president për zgjedhjet e 3 nëntorit.

“Hap i guximshëm dhe interesant i kandidatit demokrat për President të SHBA-ve Joe Biden për të zgjedhur për herë të parë një grua edhe atë me ngjyrë si kandidate për zëvendës presidente për zgjedhjet e 3 nëntorit në SHBA.

Liderët e guximshëm bëjnë historinë, votuesit vlerësojnë.
Porosia e ditës: Bëhu lider e jo politikan!”, është shprehur ai.

Next Post

BDI fton partitë dhe mediat në takimin e nesërm, ja draft agjenda

Bashkimi Demokratik për Integrim faleminderon të gjitha partitë parlamentare shqiptare për komunikimin korekt, përgjigjën afirmative dhe sygjerimet miqësore për këtë takim shumë të rëndësishëm dhe të mirëpritur nga të gjithë shqiptarët. Rrjedhimisht, BDI ka propozuar rendin e ditës për takimin e 13 gushtit i cili mund të plotësohet dhe ndryshohet […]

Subscribe US Now