Artistët e ansamblit në rrugën drejt suksesit të radhës

vull
0 0
Read Time:33 Second
Sonte pas mesnate vallëtarët dhe orkestra e ansamblit u nisën për në Veliko Tarnovo të Bullgarisë!
Të përkushtuar e të përgjegjshëm artistët tanë u nisën në festivalin e radhës që është pjesë e programit vjetor ku trupa jonë e konsoliduar me program ekskluziv do të prezantojë vlerat tona. Kjo natë ishte e veçantë e befuese teksa me trupën u nis edhe defisti i ansamblit Remzi Matoshi i cili kishte lënë babain te shtrirë në spital dhe në gjendje të rëndë shëndetësore për të qenë në sherbim të institucionit. Lutemi për shendetin e tij kurse Remziu bashkë me artistët tjerë padyshim që do sjellin befasi gjatë këtyre ditëve nga prezantimet në Bullgari.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

ALEANCA PËR SHQIPTARËT : Po bien këmbanat nga SHBA, konfirmohen vlerësimet tona për korrupsionin

Ka vite që ne si parti politike alarmojmë për nivelin e lartë të krimit dhe korrupsionit ku të përfshirë janë drejtëpërdrejtë funksionarë qeveritarë dhe drejtues të institucioneve në vend. Së fundmi të gjitha këto vlerësime u konfirmuan edhe në raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit ku në mënyrë decide theksohet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: