ASH mallkon njerëzit: Kush nuk e do FRASH-in i raft Koronavirusi

Kohanews Admin

Kryetari i FRASH-së Omer Ajdini ka bërë një deklaratë skandaloze pas përplasjeve të shumta sonte në Kuvend ku nuk kaloi lista e kandidatëve për deputet. Ajdini mallkon njerëzit dhe thotë se kush nuk e do FRASH-in i raft Korona Virusi.

Pas kësaj deklarate skandaloze me qindra të rinjë shpërndajnë fotografinë e tij në rrjetet sociale duke kërkuar edhe sqarim nga lideri i ASH-së Ziadin Sela.

Nuk dihet nëse Ajdini do të kërkojë falje për këtë skandal, apo mundohet që përçarjet brenda ASH-së ti mbulojë me këto deklarata skandaloze.

Next Post

Jep dorëheqje edhe nënkryetari i BESËS – Tetovë, shkaku i koalicionit me LSDM-në

Të nderuar anëtarë, aktivistë, miq e familjarë Ju njoftoj që nga sot unë Jusuf Abduli nënkryetar i Degës së Tetovës pranë Lëvizjes Besa, ish kryetar i komisionit Komunal Tetovë për organizimin e Kongresit të parë të Lëvizjes Besa, shef shtabi në degën e Tetovës nē Referendumin e Republikës së Maqedonisë, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: