BDI: Faton Ahmeti zgjidhet shef i shtabit komunal në Tetovë

vull

Fjalim i Drejtorit  të  Fondit per sigurim shëndetësor, Faton  Ahmeti

Është nderë, privilegj dhe përgjegjësi e madhe, që në Zgjedhjet Lokale 2021, të jem Shef i Shtabit Komunal në Tetovë.

Sonte, në një atmosferë impozante e gjitha struktura partiake e Tetovës, duke filluar nga Kryetarët e Këshillave vendorë, Anëtarët e kryesisë së degës, Anëtarët e Këshillit Mbikqyrës të Degës, Anëtarët e Këshillit të përgjithshëm nga Dega e Tetovës, Anëtarët e Forumit rinorë dhe të Forumit të gruas, në mënyrë aklamative para kryetarit z. Ali Ahmeti propozuam zonjën Teuta Arifi – kanditate për Kryetare të Komunës së Tetovës në Zgjedhjet Lokale 2021.
Fitoret e vazhdueshme të Bashkimit Demokratik për Integrim janë matësi më i realtë i punës tonë të përbashkët dhe kërkojmë nga ju mbështetjen e rradhës për të vazhduar rrugën e realizimit të projekteve kapitale dhe shndërrimin e Tetovës në një qytet të denjë Evropian.

Next Post

Kosova realizon fitoren historike në kualifikimet e Botërorit, e mposht Gjeorgjinë

2 shtator, 2021 – Kombëtarja e Kosovës ka shënuar fitoren e parë historike në kualifikimet për Kampionatin Botëror. Dardanët, të enjten në mbrëmje, në “Batumi Arena” kanë arritur ta mposhtin Gjeorgjinë, me rezultat 1:0, duke arkëtuar tri pikët e para në kuadër të Grupit B për kualifikimet e Botërorit “Katari […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: