BDI merr 4 drejtori kryesore

vull

Pozicionet e drejtorit në MEPSO, Agjencia për Rrugët e Shtetit, AEK, MANAV, MALMED, Agjencia për ilaçe, janë vetëm një pjesë e tortës që mori pas zgjedhjeve  BDI. 

Edhe pse mbrëmë kreu i partisë Ali Ahmeti nuk zbuloi se cilat Ndërmarrje publike dhe Agjensi do të menaxhojnë kuadri i  tij, prapë gjatë konferencës për shtyp në video, pozicionet e drejtorit që fitoi BDI ishin shkruar në disa raste.

 

Next Post

Altin Lloga firmos me KF Veleshta!

Altin Lloga në Veleshtë vjen nga kampionati kosovar ku së fundmi luajti me Flamurtarin e Prishtinës. Paraprakisht ka luajtur me KF Dukagjini nga kampionati i Kosovës. FC Struga, KF Pobeda,KF Gostivari nga Maqedonia e Veriut . KF Elbasani,KF Laçi,KF Kamza nga kategoria superiore e Shqipërisë.

Subscribe US Now

%d bloggers like this: