BDI Tetovë nesër zgjedh kryesinë e re, ja kush janë kandidatët

vull
0 0
Read Time:25 Second

Në kuadër të zgjedhjeve brendapartiake të Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër do të mbajë kuvendin zgjedhor në degën Tetovës.

Kuvendarët e deleguar do të zgjedhin kryesinë e degës si dhe këshillin mbikqyrës të degës së Tetovës.

Punimet do të zhvillohen në ora 17:00 në Pallatin e kulturës në Tetovë.

Aktuale.mk mëson se kandidatë të mundshëm për kryetar dege do të garojnë Festim Halili dhe Florin Besimi.

Në punimet e kuvendit i pranishëm do të jetë edhe lideri i partisë, Ali Ahmeti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Kosovarja nga New Yorku kërkon familjen nga Rozhaja që i strehoi në luftë

Ka 20 vite që një vajzë shqiptare e cila jeton në New York, po kërkon një familje nga Rozhaja. Përmes rrjetit social Twitter ajo ka kërkuar ndihmë për të gjetur këtë familje që t’ua kthejë nderin. “Gjatë luftës në Kosovë, unë dhe prindërit jemi strehuar tek një familje boshnjake në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: