Bekim Jashari dhe Ramiz Lladrovci urojnë ditëlindjen e Ali Ahmetit

Blerand Rexhepi
Ditëlindjen e të parit të shqiptarëve në Maqedoni, Ali Ahmeti, e kanë uruar edhe kryetari i Skenderajt Bekim Jashari dhe Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci.
“Jeta dhe rruga jote na imponon që nëpërmjet këtij urimi, të shprehim respektin më të thellë për angazhimin Tuaj jetësor për kombin, për shqiptarët jo vetëm në Maqedoninë e Veriut, por kudo jetojmë.
Thuhet se çdo njeri ka etapa me oscilime, por, këtë e demanton ti, duke e ruajtur lartësinë konstante, në nivelin e përgjegjësisë dhe detyrave madhore që ju del me sukses mbanë.
Urime ditëlindjen, paç lumturi vëllau ynë Ali!” thuhet në urimin e përbashkët.
Next Post

Shef shtabi i ASH zgjedhet partneri strategjik i VMRO DPMNE-së

Partia opozitare e shkëputur nga PDSH, ASh, e cil më herët njiheshte si LR PDSH, e udhëhequr mga ish funksionari i PDSHsë dhe ish Kryetar i Strugës Ziadin Sela, ka mbajtur mbledhje të kryesisë së partisë ku ka zgjedhur shefin e shtabit zgjedhor për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare të 12 […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: