Burri vret gruan në Strugë pastaj tenton të vetëvritet

vull
0 0
Read Time:21 Second

Një vrasje ka ndodhur sonte në Strugë në rrugën Risto Krle. Sipas informacionit të parë jozyrtar, është një vrasje e kryer nga një burrë ndaj gruas së tij. Burri së pari e theri me thikë gruan e tij dhe më pas u përpoq të bënte vetëvrasje.

Jozyrtarisht, burri u dërgua në spital dhe është në gjendje të rrezikshme për jetën.Rasti për Strugalajm.com konfirmohet edhe nga policia e Strugës.(Strugalajm.com)

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Qeveria morri vendim që Akvaduti të emërohet për monument me shkallë më të lartë të mbrojtjes

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut me propozim të Drejtorisë për mbrojtjen e trashëgimisë kulturore dhe me mendim nga Këshilli Nacional për trashëgimi kulturore,në seancën e mbajtur sot,morri vendim që emërimi i monumentit Akvaduti në Shkup,të shpallet trashëgimi kulturore me vlerë të veçantë,nënkategori me rëndësi të jashtëzakonshme. Vendimi pasoi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: