Bushi: MPB vlerëson mjekët që u anashkaluan nga Shoqata e tyre

vull

Zëvendësministri i punëve të brendshme, Nazim Bushi sot me rastin e shënimit të Ditës së Policisë ka ndarë Mirënjohje për Dr. Ilir Demirin, si një nga mjekët që ka qenë dhe vazhdon të jetë në krye të detyrës tek Reparti infektiv si një nga infektologët kryesorë.

Ja statusi i zëvendësministrit Bushi:

Puna dhe kontributi i mjekëve tanë meriton kujdes të jashtëzakonshme dhe se je janë më meritorët u dëshmua pikërisht tash kur po përballemi me pandeminë COVID-19.

Sot, në Ditën e Policisë pata nderin që të ndajë Mirënjohje në shenjë respekti ndaj mantel-bardhëve, dr. Ilir Demirit për punën dhe kontributin e dhënë për qytetarët.

MPB, vlerëson përkushtimin e personelit shëndetësor pavarësisht asaj se Shoqata e Mjekëve nuk arriti që të shpërblejë të gjithë ata që merituan.

Next Post

Artisti që po shkëlqen me klipin e ri

Trokanit bie ne sy per stilin e tij te vecant, dhe menyren e interpretimit. Nje artist i ri dhe shum i talentuar qe premton shum per estraden shqiptare. Kenga e sjellur me videoklipin e titulluar Zemeer eshte pritur mjaft mire nga publiku edhe eshte pelqyer shume. Artisti ka njoftuar qe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: