Degët e PDSH-së Çair dhe Shuto Orizare miratuan listat e kandidatëve për këshillat komunal

vull
Degët e PDSH-së Çair dhe Shuto Orizare miratuan listat e kandidatëve për këshillat komunal
Degët e PDSH-së Çair dhe Shuto Orizare mbajtën kuvendet e degëve ku u miratuan listat e kandidatëve për këshillat komunale që do të garojnë në zgjedhjet lokale të 17 tetorit. Bartës liste në Çair do të jetë Almir Miftari kurse në Shuto Orizare Fadil Leskovica.
Në këtë kuvend kandidati i PDSH-së për kreun e komunës së Çairit z. Misin Gradinaj para kuvendarëve të degës elaboroi platformën me të cilën do të garojë në këto zgjedhje. Kjo platformë parasheh realizim të projekteve në të gjitha lagjet e Komunës së Çairit.
Next Post

Kosova për fitore kundër Greqisë, Rashica: Jam optimist

Kosova shpreson për një fitore kundër Greqisë. Të enjten, Kosova shënoi fitore ndaj Gjeorgjisë 0-1 në ndeshjen e tretë në Grupin B, teksa tani i presin edhe dy ndeshje tjera në grup. “Dardanët” më 5 shtator takohen me Greqinë, kurse më 8 shtator me Spanjën. Të dy ndeshjet do të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: