Deri të martën me diell dhe të ngrohtë, nga e enjtja  ftohtë dhe shi

vull

Moti me diell dhe i ngrohtë do të qëndrojë deri të martën. Të Mërkurën, vranësira do të rritet, temperaturat e ditës do të ulen me disa gradë, ndërkaq të enjten do të ketë reshje shiu.

Një ndryshim domethënës i motit pritet nga e enjtja, me reshje kryesisht  dhe vranësira, me temperaturat e ditës duke rënë më tej me 5-7 gradë.

 

Next Post

Thaçi:”Shqiptaret vetem me PDSH-ne arrijne objektivat”

Ne komunen e Tearces u mbajt kuvendi zgjedhor i deges se PDSH-se te kesaj komune ku u zgjodh kryesia e re. Kryetari i PDSH-se dega Tearce z.Ruhan Iljazi pasi falemenderoi anetaret e deritanishem te kryesise se PDSH-se theksoi se bashke me kryesine e re do intensifikojme aktivitetin ne takim me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: