Dëshmia e njërit prej udhëtarëve “Autobusi ishte i mbushur” (VIDEO)

vull

Ja si e përshkruan njëri nga udhëtarët e lënduar rastin e aksidentit.

”Jam stabil tani me disa dhimbje të vogla, ndodhi përnjëherçka gjith sikur e humbi kontrollën autobusi, u hodh nga njëra anë tek tjetra dhe kemi rënë poshtë.

Ajo ndodhi për disa sekonda, derisa u kthejllëm ishim të kthyer me autobusin përpjetë.”

Ja se si e përshkruan ky udhëtar i lënduar momentet e aksidentit të autobusit që ndodhi sonte në ora 16:30 në autostradën Shkup-Tetovë.

Ja edhe video e plotë:

Next Post

Djali i një deputeti, në mesin e viktimave

Djali i deputetit të LSDM-së, Bllahojçe Trpevski nga Gostivari është në mesin e 13 viktimave që sot ndërruan jetë në tragjedinë e autostradës Shkup-Tetovë, kur autobusi i agjencisë Durmo Turs u rrokullis, ndërsa të lënduar mbetën dhjetëra tjerë, shkruan gazeta KOHA. Ndryshe, shtatë udhëtarë ndërruan jetë në vendngjarje, ndërsa gjashtë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: