Digjet një veturë në autostradën Gostivar-Tetovë

vull

Para pak çastesh në autostradën Gostivar – Tetovë, është djegur një veturë. Vetura ka qenë duke lëvizur nga Gostivari për në Tetovë, ndërsa ajo ka shpërthyer në flakë afër pikëpagesës në Tetovë.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit të zjarrit.

Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa kanë intervenuar zjarrfikësit për ta shuar të njejtën.

Next Post

Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë një orë para

Të dielën akrepat e orës do shkojnë 60 minuta para. Më 31 mars kur të jetë ora 2 pas mesnate, akrepat do shënojnë orën 3. Ora verore do sjellë një ditë më të zgjatur dhe natë më të shkurtër. Ndryshimi i orës ndodh dy herë në vit, në muajin mars […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: