Digjet shtëpia, ndërron jetë një grua e moshuar

vull

Para pak çastesh është djegur një shtëpi në fshatin Zhilçe të Komunës së Tearcës, nga kjo ngjarje ka humbur jetën një grua e cila nuk ka mundur të shpëtojë nga zjarri që e kaploi shtëpinë informon Televizioni Koha.

Ekipet e zjarrfiksëve kanë arritur në vendngjarje kanë shuar dhe lokalizuar zjarrin por fatkeqësisht vetëm kanë konstatuar humbjen e jetës së gruas së moshuar.

Ekipi i ndihmës së shpejtë kanë dalë në vendngjarje si dhe ekipet e policisë dhe punojnë për zbardhjen e rastit./TvKoha

Next Post

Video takim i Zv/MPJ Isaki me Ambasadorin e Republikës Demokratike Popullore të Laos në RMV

Zëvendës Ministrja e Punëve të Jashtme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Fatmire Isaki, sot realizoi video takim me Ambasadorin e sapoemëruar të jashtëzakonshëm dhe të plotfuqishëm të Republikës Demokratike Popullore të Laos në Republikën e Maqedonisë së Veriut, me seli në Vjenë, Sithong Chitnhothinh me rastin e dorëzimit të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: