Diten e sotme vendi ynë do te ndikohet nga masa ajrore të thata dhe të nxehta me origjinë nga Afrika e Veriut

vull
0 0
Read Time:20 Second

Moti pritet te jete i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore në orët e mesditës.

Era pritet te fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim me shpejtësi 1-8m/sek dhe pritet te sjellë valëzim të ulët të forcës 0-1 ballë.

Temperaturat do te regjistrohen me vlera nga 20 grad celcius ato minimale deri në 41 gradë Celcius në vlerat maksimale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Kur kryeministri shqiptar e lidh fatin e tij me presidentin e Serbisë!

Ti nuk je kryeministër! Së paku nuk je kryeministër i shumicës dërmuese të shqiptarëve! Madje je kryeministër i pakicës së pakicës. Ti këtë e di. Prandaj dhe ke vendosur që t’ua bësh varrin të tjerëve shumicë dërmuese! Ti nuk ke atdhe. Po të kishe atdhe, do mbroje Kosovën përballë rrezikut […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: