Doda: Të kthejmë shpresën tek të rinjtë e këtij vendi

admin

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda, zhvilloi një takim me një grup të rinjsh në Zonën e Astirit. Gjatë bisedës znj. Doda u shpreh se duhet ndaluar shpopullimi i vendit dhe se janë të rinjtë ata që do ta ndryshojnë Shqipërinë.

#ShqipëriaFiton #NënNjëFlamur #MesilaDoda12

 

Next Post

Grubi dhe Basha bëjnë apel të përbashkët për regjistrim të Diasporës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie midis bashkësive, z. Artan Grubi sot në Tiranë është pritur në takim edhe nga lideri i PD-së z. Lulzim Basha, ku të dy bashkëbiseduesit kanë dhënë mesazhin e tyre të fuqishëm ndaj mërgatës shqiptare që të regjistrohen sa më masovikisht. […]

Subscribe US Now