DURMO TOURS: Dita fatale e djeshme është një tragjedi e madhe për kompaninë

vull

“Automjetet e tona janë të sigurta, të servisuara rregullisht dhe kanë të gjitha licencat e nevojshme”. Kështu janë shprehur nga kompania e autobusëve Durmo Tours, autobusi i së cilës u aksidentua një ditë më parë në autostradën Shkup-Tetovë.

Ata më tej shprehin ngushëllime për familjet e viktimave dhe rikuperimin të shpejtë për të lëmtuarve.
“Dita fatale e djeshme është një tragjedi e madhe për kompaninë, për të plagosurit, për familjet e të ndjerëve dhe për të gjithë vendin. Nuk kemi fjalë për ngushëllimet e të vdekurve dhe familjeve. Ne ju dëshirojmë të lënduarëve shërim të shpejtë. Presim që institucionet të dalin me një analizë dhe hetim përfundimtar të shkaqeve të aksidentit tragjik” u shprehën nga “Durmo Turs”.

Next Post

Kemali, heroi që po ndihmon familjet e të lënduarve të “Laskarcës” (FOTO)

“Djema, Kemal SK është heroi i natës së kaluar! Me vet inicativë ka shkuar para spitalit dhe gjithë natën ka shpërndarë çaj dhe kafe për të gjithë familjarët të cilët ishin mbledhur para Qendrës Urgjente “8 shtatori” në pritje të lajmeve për të dashurit e tyre. Djaloshi është humanistë i […]

Subscribe US Now