Dy tërmete të tjera janë ndjerë mëngjesin e sotëm në Maqedoni

vull
0 0
Read Time:23 Second

Një tërmet me magnitudë prej 3,1 shkallë pas Rihterit sot në mëngjes rreth orës 3 është regjistruar në Greqia afër kufirit me Maqedoninë e Veriut. Një orë më vonë u regjistrua një tjetër tërmet nga 2,8 gradë pas Rihterit në të njëjtin vend dhe me të njëjtën epiqendër afër Florina.

Tërmete me intensitet më të ulët janë ndjerë edhe në Maqedoni.

Epiqendra u raportua nën kufirin greko-maqedonas, në një thellësi prej 2 kilometrash.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

LSDM zgjodhi kryetarin e ri në zgjedhje të drejtpërdrejta brendapartiake

Mbi 44.000 anëtarë të LSDM-së me votën e tyre në zgjedhje direkte brendapartiake e zgjodhën kryetarin e ri të partisë me votim të fshehtë. Është shkalla më e lartë e demokracisë, standardi më i lartë demokratik në skenën politike në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Në të njëjtën kohë, VMRO-DPMNE […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: