E tmerrshme! I Rrahi dy vajza para një klubi nate dhe shikoni se si u përgjigjën kalimtarët (VIDEO)

vull

Sipas mediave amerikane, konflikti erdhi pasi vajzat paralajmëruan sulmuesin që të mos sillet në mënyrë të pahijshme ndaj një shitësi të ushqimit në rrugë. Ai njoftohet se doli jashtë dhe filloi të ngacmonte shitësin sepse ai i kërkoi atij $ 6 për një hot-dog.

Kur vajzat i thanë që të linte shitësin vetëm, ai menjëherë i sulmoi. Të dy vajzat u plagosën dhe u transferuan në spital, ndërsa policia ende po kërkon për sulmuesin.

Leave a Reply

Next Post

ZYRTARE: JAKUP BERISHA FUTBOLLIST I RI I SHKËNDIJËS

KF Shkëndija me kënaqësi komunikon marrëveshjen me futbollistin e talentuar Jakup Berisha. Mesfushori ofenziv vjen nga rradhët e Vardarit, ndërsa pas firmës është bashkuar me ekipin në Antalia. Krahas tij zyrtarisht kuqezi janë edhe Berat Beqiri dhe Zija Merxhani. Kuqezinjtë përveç të tashmes me shumë përkushtim mendojnë edhe për të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: