Edi Rama = Haxhi Qamili

Arvanit Cameria

Haxhi Qamili me tre klasë Teknikumi Pikture do mbahet mend si kryeministri që detyroi mijëra nxënës e studentë të dilnin me javë në protestë dhe që hoqi emrin e Çamërisë nga librat e Historisë.

Shakaxhiu i përparimit duhet të kuptojë që dhëmbët nuk i ka vetëm për të kafshuar, por dhe për të mbajtur brenda fjalët e ndenjura të trurit të semurë.

Ja çfarë mund të ndodhë:

Next Post

GRUBI: 21 marsi Dita Ndërkombëtare e personave me Sindromën Daun: Më shumë ngjasojmë se sa dallojmë

Zëvendëskryeministri i vendit Artan Grubi përmes një postimi në profilin e tij në facebook ka dhënë mesazhin e tij për Ditën ndërkombëtare të Sindromit Daun. Grubi ka shkruar se “Më shumë ngjasojmë se sa dallojmë, ndërsa jeta është e drejtë e cila i takon të gjithëve e nuk është privilegj […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: