Farizi: A e kuptuat sot se pse kalova nga ASH-ja tek Lëvizja BESA?

vull

Pas zyrtarizimit të kolacionit ASH-Alternativa kanë vijuar një llum reagimesh në opinion. Mes reagimeve të shumta arrijten e koalicionit e ka komentuar edhe Lavdrim Farizi, ish aktivist i ASH-së që para disa kohe kaloi në Lëvizjen Besa.

Ja çfarë shkruan ai:

A e kuptuat sot se pse kalova nga ASH-ja tek Lëvizja BESA?

Ziadin Sela ka tradhëtuar bashkëpuntorët e tijë e lëre më Bilall Kasamin dhe popullin shqiptarë as që i bën mallë!

Shumë shërbime janë munduar ta mposhtin TETOVËN dhe TETOVARËT dhe kurrë nuk ia dolën, as sot një Strugan dhe një njeri si Afrimi nuk do të mund t’ia dalin.

Ps: Pasi ju më pyetët sa para more që kalove në BESË?
Unë tash po ua bëjë të njejtën pyetje, SA PARA JU OFROI ALTERNATIVA ?” , thuhet në postimin e tij.

Next Post

Elezi – Denaj: Masat për të luftuar ekonominë gri japin rezultate pozitive!

Shqipëria njeh dhe dëshiron të përfitojë nga masat e suksesshme për të trajtuar ekonominë gri që po aplikohen. Masat TVSH-jaime, shpërblimet që jepen nga kjo masë si dhe masa për subvencionimin e rritjes së pagave të punonjësve, këto ishin disa nga temat të cilat u diskutuan sot në takimin me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: