Fatime Fetai është nervozuar, e ka pështy Katicën dhe derën e PSP-së

vull
0 0
Read Time:1 Minute, 4 Second

Prokurorja Speciale Publike Fatime Fetai, e cila ishte një nga prokurorët që qëndroi krah për krah me Prokuroren Speciale Katica Janeva ndërsa paraqiti hetimet e prokurorisë, nuk arriti  të ketë durim pasi u kthye nga një pushim ku u ballafaqua me shefen e saj, transmeton KohaNews.

Në bazë të dëshmisë së dhënë për “Nezavisen vesnik” pasi Janeva e ka marr ftesën nga të cilët ja ka dorëzuar prokurorja, Vilma Ruskovska, ka dhënë urdhër për kontrolle të të gjithë që hyjnë dhe dalin nga PSP-ja.

Fetai është kthyer nga pauza dhe polici e ka ndaluar që ta kontrolloj pasi ka patur kështu urdhër për të gjithë të punësuarit pa dallim.

“E ofendova duke shikuar në drejtim të saj, por ajo kishte ikur. Në dalje vetëm e pështyva derën hyrëse të PSP-së. Unë jam pa vetëdije. Pas disa maltretimeve dhe kërcënimeve nga kolegjiumi në hënën, se në rast se bie Janeva të gjithëve do të na tërheq pas, kjo është e tmerrshme,” ka thënë Fetai për “Nezavisen vesnik”, transmeton KohaNews.

Janeva, një nga figurat e dëgjuara në bisedat e shpallura në mes Bojan Jovanovski – Boki 13 dhe Zoran Mileski – Kicec, më në fund do të paraqitet të martën në Prokurorinë Publike për ndjekjen  e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit./KohaNews

 

 

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Bianca nuk ndalet, vjen sensuale në projektin ‘Eja me ne’

Një këngë shumë verore dhe me mjaft stil e rikthen Bianca Junzell si këngëtare mjaft të dëgjuar këtë verë dhe një atraksion i vërtetë pasiqë ka disa muaj që ajo ka publikuar shumë këngë të bukura dhe verore derisa është në finalizim të albumit të saj të parë në gjuhën […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: